GoodWe

GoodWe Hakkında


Dünyaca ünlü elektronik sanayi grubu JXT tarafından 20 Milyon $ sermaye ile kurulan GoodWe (Jiangsu) Power Supply Technology Co. Ltd. stratejik olarak gelişmekte olan bir girişimdir. JXT Grup, Çin'in en büyük elektronik konnektör üreticilerinden ve aynı zamanda Apple ve Samsung mobil cihazlarının önemli tedarikçilerindendir.

Teknoloji alanında yenilikçilik GoodWe'nin en temel üstünlüğüdür. 100 kişilik AR&GE ekibi ile, evsel ve ticari uygulamalar için her türlü alternatifi sunulmakta ve tüm ürünlerinin performans istikrarı güvenceye alınmaktadır. Hali hazırda 1.0 kW tan 75 kW'a kadar NS, D-NS, SDT, DT, ES, BP ve Hibrit Sistem serilerinden oluşan 7 farklı seride solar invertör grubu ile geliştirilmiş ve üretilmektedir. Farklı müşteri beklentilerini karşılamak amacı ile izleme sistemleri, kablosuz ve online izleme seçenekleri ile zenginleştirilmiştir. GoodWe AR&GE merkezi, 2012 yılında Çin hükümeti tarafından, şebeke bağlantılı fotovoltaik invertörler için en önemli laboratuvarlar arasında listelenmiş ve yetenek eğitim üssü olarak kabul edilmiştir.

GoodWe ekibi, kurulduğundan beri dünya çapındaki tüm müşterilerine sürekli kateliteli ürün ve hizmet sağlamak için "İyi Kalite, İyi Servis ve İyi Değer" felsefesini benimsemiştir. Bu bağlamda GW4000-SS ve GW17K-DT solar invertör modelleri PHOTON testinden "Double A" almıştır. Bu sayede, tek fazlı GoodWe invertörleri dünya çapında en iyi 3, üç fazlı invertörler ise en iyi 5 arasındadır.

GoodWe satış öncesi, satış anı ve satış sonraki hizmetler için dünya çapında birbiri ile entegre hizmet merkezlerine sahiptir. Şirket, proje danışmanlığı, teknik eğitim, saha uygulamaları ve satış sonrası hizmetlerde dünya çapındaki müşterilerine destek vermek amacı ile "ATÖLYE" kavramını oluşturmuştur.

GoodWe solar invertörler Almanya, Avustralya, Danimarka, Hollanda, İngiltere ve diğer birçok ülkede yoğun olarak satılmaktadır. GoodWe Solar inverttörlerinin ürün ve hizmet kalitesi dünya çapında konuşulmakta ve takdir görmektedir.

GoodWe, 

2012 'de, Çin hükümeti tarafından "En İyi İşveren" seçilmiştir.

2013 'de, Jiangsu Bölgesinde "Yüksek Teknoloji Girişimcisi" ödülü ile ödüllendirilmiştir.

2014 'de, şebekeye entegre invertör araştırmaları için "Jiangsu Yenilebilir Enerji Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi" olmuştur.